07/03/2023

Θέση Πρακτικής Άσκησης στην εταιρία VPOWER

Σας ενημερώνουμε ότι η τεχνική εταιρεία VPOWER ζητάει φοιτητή ή φοιτήτρια από το τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών για την εκπόνηση πρακτικής εργασίας τους στην εταιρεία μας, με αριθμό θέσεων για 2 άτομα.

Η VPOWER ασχολείται με την προμήθεια, την εγκατάσταση και τη συντήρηση Ηλεκτροπαραγωγών Ζευγών (Γεννητριών), Υποσταθμών Μέσης Τάσης, Μετασχηματιστών ισχύος (χυτορητίνης και ελαίου), Συστημάτων Αδιάλειπτης Τροφοδοσίας (UPS) και Ροηφόρων αγωγών (Bus bars). Μετά την πώληση δίνουμε ιδιαίτερη έμφαση στο after sales service εξασφαλίζοντας την αξιόπιστη παροχή υπηρεσιών συντήρησης και αποκατάστασης βλαβών, με έμπειρα και εξειδικευμένα συνεργεία μηχανικών που λειτουργούν όλο το 24ωρο σε συνδυασμό με την υψηλή διαθεσιμότητα ανταλλακτικών. Τα προϊόντα και οι υπηρεσίες της VPOWER απευθύνονται σε μεγάλες κατασκευαστικές εταιρείες, στη βιομηχανία, σε δημόσια κτίρια και νοσοκομεία, στις ένοπλες δυνάμεις, πανεπιστημιακά ιδρύματα και μουσεία, τράπεζες, λιμάνια και φυσικά σε ιδιώτες.

Η έδρα μας βρίσκεται στην Αθήνα, Βυζαντινού και Ομορφοκκλησιας 12, 142 34 Καλογρέζα.

Υπεύθυνος Προσωπικού: Γιώργος Βενέτης

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210-2791829