01/03/2024

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης του Δ.Π.Θ. για εξωτερικό συνεργάτη

Θέση εξωτερικού συνεργάτη στο Γραφείο Πρακτικής Άσκησης του Δ.Π.Θ.

Σας ανακοινώνουμε την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή προτάσεων για τη σύναψη σύμβασης μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου με έναν (1) εξωτερικό συνεργάτη, ο οποίος θα απασχοληθεί στο πλαίσιο του έργου με τίτλο «Υποέργο 2: Κεντρικές Δράσεις για την Πρακτική Άσκηση του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης, ακαδ. έτους 2023-2024 (MIS 6004524)», το οποίο εγκρίθηκε στην Συνεδρίαση της ΕΕ (ΑΔΑ: ΨΔ0Ν46ΨΖΥ1-ΨΨ1) (Κωδ. Έργου ΕΛΚΕ: 82986, Επιστημονικά Υπεύθυνη: Γεωργία Υφαντίδου) και το οποίο χρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ) μέσω του Ε.Π. «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή.

Περαιτέρω πληροφορίες για την πρόσκληση θα βρείτε εδώ