20/12/2023

Ανακοίνωση Οριστικού Πίνακα Κατάταξης του Τμήματος Κοινωνικής Εργασίας του Δ.Π.Θ.

Σήμερα 20/12/2023, στην Κομοτηνή, έπειτα από την λήξη της προθεσμίας για την υποβολή ενστάσεων κατά το χρονικό διάστημα 06/12/2023 έως 12/12/2023, όπως ορίστηκε σαφώς στην ανάρτηση του προσωρινού πίνακα κατάταξης, η Συνέλευση του Τμήματος στην αριθ. 71/20.12.2023 Συνεδρίασή της, αφού έλαβε υπόψη το Πρακτικό των Οριστικών Αποτελεσμάτων από την Επιτροπή Αξιολόγησης, αποφάσισε να εγκρίνει τα οριστικά αποτελέσματα και ανακοινώνει τον επικυρωμένο πίνακα τελικής κατάταξης.

Οι πρώτοι εβδομήντα φοτητές/ριες που βρίσκονται στον οριστικό πίνακα κατάταξης είναι επιλεχθέντες/είσες.

Οι φοιτητές/τριες  που βρίσκονται στις θέσεις 71 έως 92 στο πίνακα κατάταξης κρίνονται ως επιλαχόντες. Σε περίπτωση αποχώρησης των επιλεγέντων φοιτητών/τριών θα κληθούν να συμμετάσχουν κατά τη σειρά κατάταξης.

Για να δείτε τον πίνακα πατήστε εδώ