11/12/2023

Η Επιτροπή Αξιολόγησης των αιτήσεων των φοιτητών/ριών του ΠΤΔΕ εξέτασε τις αιτήσεις των φοιτητών/ριών και με βάση τα σχετικά στοιχεία που αντλήθηκαν από την γραμματεία του Τμήματος συνέταξε και αποφάσισε να ανακοινώσει τον προσωρινό πίνακα κατάταξης.

Το χρονικό διάστημα υποβολής ενστάσεων ορίζεται από 11/12/2023 έως 15/12/2023. Οι ενστάσεις θα υποβληθούν στο ηλεκτρονικό πρωτόκολλο της Γραμματείας του ΠΤΔΕ: protocol@eled.duth.gr, με κοινοποίηση στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο του Υπευθύνου Πρακτικής Άσκησης, Δημήτριου Θεοδώρου: dtheod@eled.duth.gr.

Για να δείτε την κατάταξη πατήστε εδώ